Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Військові пенсіонери удванадцяте мітингували у Полтаві

Військові пенсіонери удванадцяте мітингували у Полтаві

Макети гармат і прапори з гаслами. Близько півсотні ветеранів збройних сил та силових відомств вийшли під Полтавську облдержадміністрацію. Вимагають справедливого перерахунку пенсій. «Тепер перекроїли все, що можна знівелювали до мінімуму. Їхні турботи – це знущання над пенсіонерами. І над народом взагалі», - розповів полковник у відставці Микола Кузь.

«Ми не вимагаємо більшого. Є встановлена норма і нехай буде ця норма виконана», - сказав авіатор у відставці Микола Шаповал. Організатор акції Іван Кібкало каже, їм давали обіцянки підвищити пенсії з січня 2018-го, але не виконали. Військових пенсіонерів не влаштовує і триетапне підвищення пенсій із кінцевим терміном 1 січня 2020 року. «Наше керівництво держави прийняло 103 постанову і відповідно до неї пенсію, яку мають   виплачувати за два роки з 2016 розтермінували до 2021 року», - сказав Іван Кібкало 

Колишні міліціонери Полтавщини звернулися й до судів з вимогою ‑ перерахувати їм пенсії.  «Я подала до окружного суду і мені присудили виплати з 2016 року, але ніяких зрушень немає. Як зараз можна прожити на 3 тисячі пенсії. Неможливо», - сказала майор міліції у відставці Лідія Олєксєєва. Учасники мітингу записали відеозвернення з вимогами до Президента України.  «Ми звертаємося до вас, як до гаранта Конституції України, ті,хто віддали свій кращий час служінню Українському народові», - йдеться у повідомленні.