Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

У Полтаві більше 90 одинадцятикласників отримали золоті та срібні медалі

У Полтаві більше 90 одинадцятикласників отримали золоті та срібні медалі

Анна Куліш випускниця полтавської школи №34. Медалістка мріє бути лікарем. «Дуже важка підготовка, заняття по дві години з репетиторами. Буду напевно в українську медичну стоматологічну академію поступати, лікарем – ортодонтом буду» - розповідає випускниця-медалістка школи №34 Анна Куліш.

З самого дитинства підтримувала хрещеницю Марина Батрак. Вона прийшла привітати Аню.«З самого дитинства вона іде до своєї мети і не тільки у навчанні, але і в спорті» - говорить хрещена мама Анни Марина Батрак.

Дмитро Белявський хоче бути істориком. Іспити здав на «відмінно». «Багато хто казав, що медалі і хороші оцінки, вони не завжди гарантують майбутнє. Я вважаю, що найважливіший урок, який дає нам школа – це урок життя. Вона має нас навчити жити в суспільстві та викручуватися із проблем»  - розповідає випускник-медаліст школи №19 Дмитро Белявський.

Із вісьмдесяти восьми випускників полтавського ліцею №1, вісім мають медалі. Нині отримали ось ці нагороди. «Важко взагалі в ліцеї вчитися. Дуже великий перелік предметів і вимоги дуже великі до дітей, і впоратися так, щоб з усіх предметів мати високий бал – це дуже складно» - розповідає директор ліцею №1 Наталія Вергал.

У 2018-му році випустилися зі шкіл 1285 учнів.