Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Капітальний ремонт мосту на автотрасі «Лубни-Засулля» триває півтора місяці

Капітальний ремонт мосту на автотрасі «Лубни-Засулля» триває півтора місяці

Хтось іде пішки, а хтось - об’їзд маршруткою – через капітальний ремонт мосту на автотрасі «Лубни-Засулля» жителі міста та району добираються до пункту призначення хто як може. Житель села Засулля, Іван Іванович, – обирає велосипед. «Я не знаю, коли я на автобусі взагалі їздив, і скільки й квиток – не знаю. Тільки на велосипеді», – говорить дідусь.
Ірина Головченко пересувається переважно автомобілем. Говорить, добиратися стало складніше - дорога займає більше часу.

«Ну дуже незручно добиратися до міста Лубни автомобілем, тому що великий розхід палива. За продуктами все одно часто ж треба їздити у місто. Робота. Незручності присутні, тому що дуже далеко об’їжджати», – каже Ірина Головченко, жителька села Засулля.

 В управлінні Лубенської райдержадміністрації  ухвалили новий варіант маршруту «Автомаш-Насінєвообробний завод».  «Цей маршрут складається із трьох графіків, тобто працює три машини на маршруті: дві машини працюють по місту Лубни, і розриваються, їдуть від Автомашу до Пристані, а одна машина працює по Засуллю – від мосту до Насінєвообробного заводу»,говорить Любов Логвин, заступниця начальника управління Лубенської райдержадміністрації.

Ще один варіант – маршрутки, які рухаються в об’їзд. І так триватиме щонайменше до наступного року. У паспорті будівництва зазначено, закінчити роботи планують у квітні 2019-го.