Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві шукають інвестора, аби реставрувати Співоче поле імені Марусі Чурай

У Полтаві шукають інвестора, аби реставрувати Співоче поле імені Марусі Чурай

Розламані лавки, цегла, яка обвалюється, розбиті ліхтарі та сміття. Так виглядає нині Співоче поле імені Марусі Чурай у Полтаві. Катерина з малюком гуляє в парку «Перемога». Говорить, стан Співочого поля обурює. «Тут більш-менш зробили порядок: дитячий майданчик, лавки, а туди мабуть руки не дійшли - розповіла полтавка Катерина. 

Розбита і територія концертного майданчика. Приміщення за сценою в аварійному стані. На землі – шматки оббитої плитки та штукатурки. «Ми на концерти ходили. Пам’ятаю, ще Йосиф Кобзон приїздив, а діти повиростали і ми туди не ходимо. Ну дуже слабо цей парк тримають», - говорить полтавка Любов Скорик.

 «Треба, щоб був у місті хазяїн. Це звичайно неподобство», - говорить полтавець Максим Саркіз. Співоче поле – це частина міського парку «Перемога». Тридцять років тому збудували це поле. З того часу об’єкт  капітально не ремонтували.

 «Управління капітального будівництва. Це були десь 2006-2009 рік, ми тоді міняли там лави, завели газове опалення під трибуни і після того не займалися ніякими роботами», - пояснив, начальник міського управління капітального будівництва Володимир Годня.

Аби реконструювати Співоче поле, міська влада шукає інвесторів.  «По розрахункам, вартість реконструкції цього приміщення буде більшою на 50% за вартість реконструкції всього парку. Будуть вивчатися пропозиції комерційних структур, щоб в ансамблі парку «Перемога» була авансцена для проведення фестивалів», - говорить директор  комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко.

За словами Володимира Годні, цього року грошей на відновлення Співочого поля не передбачали.