Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Новини компанії

Як ремонтуються дороги на Полтавщині з’ясовували на Суспільному

Як ремонтуються дороги на Полтавщині з’ясовували на Суспільному

22 червня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Полтавщини телеканалі “ЛТАВА” та радіо “ЛТАВА” звітував в.о. директора ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан.

У якості експертів до студії були запрошені Альона Гончаренко, координаторка руху “ЧЕСНО” в Полтавській області та Поліна Колганова, експертка з закупівель ГО “Інститут аналітики та адвокації”.

Про потреби в ремонтуванні доріг Полтавщини Олексій Басан зазначив в ефірі Суспільного наступне:

"У зв'язку з багаторічним недофінансуванням дорожнього господарства, що призвело до багаторазового пропуску міжремонтних термінів та зносу основних фондів майже на 90%, проведення капітальних ремонтів потребує майже вся мережа доріг загального користування, за винятком ділянок доріг державного значення, на яких проведені роботи у 2016-2018 роках".

На питання Олександра Круміна, журналіст місцевого видання “Трибуна”, щодо співпраці ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області” зі Службою автомобільних доріг, директор відповів так:

"Якщо є підстави для гарантійного випадку, ми будемо звертатися до Служби автодоріг. Ми, як правонаступники, будемо вимагати  ремонту тих доріг, які ремонтувалися у 2017 році. Це якраз співпраця, яка буде плідною для всіх нас”.

Окрім згаданих питань в ефірі “Звітів наживо” також говорили про відповідальність за проведення ремонтних робіт на різних типах доріг, пріоритетність ремонтів у області, обсяги фінансування, залучення субвенцій та участь представників ОТГ в цих процесах.

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути на нашій сторінці у Facebook та офіційному сайті телеканалу ЛТАВА.