Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У Полтаві провели змагання з пляжного волейболу

У Полтаві провели змагання з пляжного волейболу

На одному з міських пляжів Полтави збираються учасники бойових дій, місцеві хлопці та дівчата, аби пограти у волейбол. У нас заявилося 6 команд воїнів АТО і сім команд – це молодь нашого міста.

Один із учасників змагань Олександр Пєхов у зону АТО пішов добровольцем. На фронті був більше року. Реабілітацію після повернення додому почав з допомоги  таким, як він сам.  «Людей треба залучати до якихось змагань, виходів. Треба не давати бійцю сидіти вдома і думати, що в нього все погано і в житті все не склалося. І людина не знає, що йому в подальшому робити»,- говорить  ветеран АТО Олександр Пєхов.

Зіграти у волейбол з ветеранами АТО прийшов на пляж Микита. «Люди проходили фізичну підготовку, сильні суперники. Дух захоплює, що гратиму з такими чоловіками»,- розповідає учасник змагань Микита Павленко.

Взяти участь у спортивних іграх ветерани АТО запрошують якомога більше побратимів. «Заняття спортом сприятливо впливають на психіку людини і загальне самопочуття. Особливо для людей, які тільки повернулися з війни це важливо для адаптації  і соціалізації брати участь у таких заходах, спілкуватися з дітьми, з молоддю»,- каже ветеран АТО, співорганізатор змагань Артем Павлов.

Грали учасники змагань протягом чотирьох годин. По закінченню турніру, кожен отримав грамоту та медаль.