Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Вчителі полтавської школи протестували проти звільнення директора

Вчителі полтавської школи протестували проти звільнення директора

На акції протесту вийшли педагоги полтавської школи № 38. Вчителька початкових класів стоїть тут, щоб підтримати колишнього директора школи  Юрія Говоруна.  «Працюю в школі вже одинадцять років. За цей час можу   сказати, що Юрій Дмитрович – це людина, яка живе у школі. Він все своє життя віддав нашій рідній школі»  розповідає вчителька початкових класів ЗОШ № 38 Світлана Картьянц.

Вчителі звернулися до управління освіти із заявою. У ній йдеться: конкурс на посаду директора був непрозорий.  Під документом - 61 підпис представників педколективу. «До початку другого туру Юрію Дмитровичу вже зателефонували і повідомили,що він не проходить по конкурсу»  Ми вважаємо що це можна розцінювати як моральний вплив на людину, яка йде продовжувати конкурс»   говорить вчитель початкових класів ЗОШ № 38 Наталія Лозовська. 

«Прийшла секретар міського голови Оксана Деркач і повідомила це персонально» вчителька хімії ЗОШ № 38 Олена Ткач. У телефонній розмові Оксана Деркач розповіла: не знала заздалегідь, який результат конкурсу. «Конкурсний комітет приймає рішення щодо посад директорів. І тільки конкурсний комітет міг прийняти відповідне рішення» З Юрієм Говоруном я часто спілкуюсь, але це не означає, що я можу робити висновки за комісію» розповіла секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.

Начальниця управління освіти міськвиконкому Леся Марталішвілі каже: конкурс на посаду директора був прозорим. «Вся інформація про конкурс була на сайті управління освіти. І те, що потрібно висвітлювати: про учасників, про термін проведення конкурсу – ми все це робили вчасно» – розповідає начальниця управління освіти Полтавської міської ради Леся Марталішвілі.

За словами Лесі Марталішвілі, підстав для перевірки проведення конкурсу немає.«Конкурс оскаржує лише учасник. Тобто сам керівник, який звільняється в зв’язку із закінченням контракту. Від нього звернень ми немаємо»  – розповідає начальниця управління освіти Полтавської міської ради Леся Марталішвілі.

Із колишнім директором школи  Юрієм Говоруном не вдалося зв’язались. За словами колег, нині він перебуває у Києві.