Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Катерина Залєвська
Катерина Залєвська

Негода в Україні: знеструмлені населені пункти, заблоковані автошлхяхи і підтоплені притулки

Негода в Україні: знеструмлені населені пункти, заблоковані автошлхяхи і підтоплені притулки

 Негода в Україні. Знеструмлені населені пункти, заблоковані автошлхяхи через дерева і підтоплені притулки для тварин. Далі – наслідки негоди в різних регіонах. 

ПОЛТАВЩИНА: Підтоплені автошляхи, повалені дерева і будинки без світла – такі наслідки негоди на Полтавщині. 28 червня від електропостачання відключили п’ятдесят вісім населених пунктів у восьми районах області. Станом на ранок 30 червня залишаються відключеними двадцять шість населених пунктів. Погодні умови вплинули і на рух автотранспорту.  Внаслідок сильного дощу підтоплена проїжджа частина.

ДНІПРОПЕТРОВЩИНА: Через негоду на Дніпропетровщині знеструмлені 243 населені пункти. Пошкодженні будівлі та автівки. Рятувальники прибирають повалені дерева. Їх близько ста п’ятдесяти.

ВІННИЧЧИНА: Нaслідки негоди на Вінниччині: дерево придaвило aвтомобіль, водa зaтопилa дитячу лікарню, квартири та під’їзди.

ПРИКАРПАТТЯ: На Прикарпатті затопило притулок для тварин. Собакам нема куди ховатися, вольєри затоплені. Також підтоплені більше двохсот житлових будівель та двори.

ЧЕРНІГІВЩИНА: Під водою опинилась вулиця Некрасова у Чернігові. 30 червня зранку затопило обласну бібліотеку. Також підтоплена стоянка, автівки - під водою.

Не вщухає дощ на Рівненщині та Львівщині. На Хмельниччині через негоду падають дерева на проїжджі частини.