Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У другій грі в історії полтавська команда з американського футболу перемогла. ФОТО

Уже в першій чверті полтавці занесли тачдаун, зумівши зіпсувати план на гру для гостей. Команда з Заходу все ж реалізувала свій прохід, однак Ельшан Сулейманов, новачок полтавців, знову вивів команду господарів уперед.

Полтавська команда – в оранжевому/Світлина Євгена Брижа

Трьома проходами гра не завершилася: у другій чверті команди обмінялися тачдаунами, а фінал гри повністю лишився за полтавцями: тачдаун, реалізація і потім ще один занос м'яча від Ельшана Сулейманова. У підсумку – перемога 28:14.

Гра відбулася на полі "Юність" за будівлею колишньої бавовнопрядильної фабрики/Світлина Євгена Брижа

Після домашньої поразки від здолбунівських "Орлів" полтавська команда здобула перемогу – всього лише в другій офіційній грі в історії. На черзі – виїзд до Здолбунова.

Полтавці здобули перемогу вже у своїй другій офіційній грі/Світлина Євгена Брижа