Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Як полтавська команда з американського футболу здобула першу перемогу

Полтавська команда з американського футболу ретельно готувалася до другого матчу в своїй історії. У підсумку він виявиться переможним. Тренер Юсуф із Харкова перед матчем розподіляв позиції.

– Окей, Міша та Сімур - лайнбекери... – англійською уточнював тренер

- Так, Ярослав, я, – англійською ж відповідав йому помічник.

Попередню гру "Пантери" програли, тож на цю налаштовувалися по-іншому. Гості – команда з Кам'янця-Подільського, називається – "Титани". Судді сигналізували про початок поєдинку таким чином: «Ми починаємо для вас шоу, котре називається амриканський футбол!»

Перші хвилини виявилися за полтавцями: після серії спроб їм вдався тачдаун – тобто занесення м'яча за залікову лінію команди суперника. Гості, коли настала їхня черга атакувати – теж реалізували прохід. Саме ці дії на полі приносять найбільше очок командам.

У середині поєдинку гра почала вирівнюватися: гості здобували очки і наздоганяли полтавців. За двобоєм спостерігали вболівальники, серед яких був кікбоксер Алім Набієв.

«Я побачив, як вони одразу ж зробили тачдаун, взагалі красені, видно, що працювали», – оцінив гравців спортсмен.

Фінал матчу краще втілили господарі: у четвертій чверті 53-й номер Ельшан Сулейманов реалізував свій прохід, який виявився вирішальним.

«Та ну ми вже давно граємо, тренуємося – за рахунок такої гри і командної роботи, без команди немає нічого», – переконаний гравець.

Після цього рахунок уже не мінявся: 28:14 – перша перемога полтавських "Пантер" у другому своєму поєдинку в історії.