Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

БТР, зброя та авто: полтавські правоохоронці показали своє обладнання для роботи

БТР, зброя та авто: полтавські правоохоронці показали своє обладнання для роботи

Це – спорткомплекс Нацполіції у Полтаві. Зранку біля нього правоохоронці, їхнє обладнання та техніка. «Мені дали потримати гранатомет, сподобалось. Але він викликає страх навіть не зарядженим», – говорить Ольга Горбуля, яка прийшла на виставку.

А тут – обладнання із яким працюють слідчі-криміналісти. За допомогою цього вилучають докази на місці злочину. Зокрема, і відбитки пальців. «Наносимо магнітний порошок, чистимо кісточкою від залишків порошку, вилучаємо на таблицю, наприклад, слід руки, в подальшому заноситься до бази даних», – каже начальник відділу слідчого управління Олександр Онупко.

« Це зброя українського виробництва, наша нова зброя, яка виробляється у місті Вінниця. Дані зразки зброї є на озброєнні підрозділів поліції особливого призначення. Зброя використовується, як у міських умовах, так і в польових умовах», – розповів співробітник батальйону «Полтава» Євген Шпірко. Поруч – поліцейські авто. Доки полтавці розглядають техніку та роблять фото, поруч - скупчення авітвок. На перехресті вулиць Пушкіна та Раїси Кириченко для проведення свята перекрили частину дороги.

«Я від’їхав ось тут зразу, тому поки тільки став. Якщо перекривать, то треба перекривать так, щоб люди здалеку бачили об’їзд», – каже водій Сергій Лашко.

Виставка техніки та обладнання правоохоронців тривала близько двох годин. Її провели до Дня Нацполіції.