Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Лишилося троє дітей: подробиці аварії на Шведській

Лишилося троє дітей: подробиці аварії на Шведській

Ці кадри зроблені напередодні – мотоцикл розрізаний навпіл та повалена дерев'яна основа. А ще – тіло 39-річного місцевого.

Ось на цьому місці сталася аварія. По вулиці Шведській близько 8-ї вечора рухався мотоцикл з двома чоловіками. Водій не впорався з керуванням і наїхав на опору. 39-річний пасажир був без шолома і загинув на місці.

Наступного дня на розі вулиць перекрили частину дороги. Працівники "Обленерго" встановлюють нову опору. Дорога та паркан заляпані бензином. Рештки мотоцикла на асфальті, шматки одягу на узбіччі. Місцеві другий день обговорюють, що сталося.

"Дуже хороша в нього мама. І він єдиний син. Ну уявіть! Троє діток лишилося...", – згадала загиблого місцева жителька Лариса Кирилова.

Пан Олександр – очевидець, у момент аварії стояв спиною. Під абрикосу рипнувся, щоб на голову дроти не попадали.

Свідок розповів: загиблого звали Олександр Круглов, працював на приватному підприємстві, мав власну автівку. Того вечора довірився родичу за кермом мотоцикла. "Ну лише уявіть, з якою швидкістю треба було мчати, щоб людина з заднього сидіння пролетіла 25 метрів у повітрі. Це мінімум 150-160 він йшов. Кажу ж, він промелькнув так, що я навіть не бачив, що він з пасажиром їхав", – прокоментував очевидець події Олександр Солодко.

Місцевий говорить: за три роки на цьому схилі сталося більше 5 аварій. "Знак ставити немає користі, тому що на нього ніхто не дивиться. Просто має бути свідомість у водія... Не перша аварія. Тьфу-тьфу-тьфу", – додав чоловік.

"У 2018-му це перше ДТП на цьому відрізку. У 2017 ‑ 4аварії, у 2016-му ‑ 1 ДТП", - прокоментувала речниця патрульної поліції області Наталія Ширіпова.