Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У полтавській багатоповерхівці тріснула облицювальна цегла

У полтавській багатоповерхівці тріснула облицювальна цегла

Навколо однієї з багатоповерхівок на вулиці Небесної Сотні працює важка техніка. Робітники будівельної компанії ліквідовують тріщину, що утворилася у стіні багатоповерхівки. Виходить, що відійшло і просто затікала вода

Іван Олексійович мешкає у квартирі, на фасаді якої тріснула облицювальна цегла.

Облицювання будинку воно окремо йде від стіни, так приліпили його. Будинок сідає, навантаження на облицювальну стіну меншає, і вона відходить. Проект, напевно, був не зовсім відпрацьований. Тому що такого не повинно було бути. Є будинки стоять по 50 років – і нічого, розповів мешканець будинку Іван Олексійович.

Будинок зведений десять років тому. Цим займалася будівельна компанія «Полтаватрансбуд».

Ми будинок не кинули. Його ремонтують. Відновимо облицювання - і все буде гаразд. З будинком нічого не трапилося. Відійшла лицьова верста. З яких причин – з»ясовуємо, каже заступник генерального директора з виробництва „ПолтавтрансбудАндрій Тарасенко.

На час відновлювальних робіт, постачання газу мешканцям будинку припинили. Прес-секретар «Полтавагазу» Ольга Левченко телефоном  повідомила: до облицювальної стіни прикріплена газова труба.

У зв’язку з аварійним станом конструктивного елементу будівлі була загроза пошкодження будинкового газопроводу. Це могло призвести до виникнення надзвичайної ситуації в газорозподільній  системі будинку, розповіла прес-секретар ПАТ «Полтавагаз» Ольга Левченко.

За словами Ольги Левченко, тільки-но облицювання будинку відновлять, газ мешканцям увімкнуть.