Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві дітлахи каталися на поліцейських автомобілях

У Полтаві дітлахи каталися на поліцейських автомобілях

У Полтаві на площі перед театром імені Гоголя патрульні влаштували свято для дітей. Учасники заходу могли поспілкуватися з правоохоронцями, приміряти їхнє спорядження, погратися і покататися у поліцейському авто. Також діти перевіряли та вивчали правила дорожнього руху на імітованій частині дороги. Таку акцію проводять правоохоронці по всій Україні з нагоди третьої річниці створення Нацполіції.

«Починаючи із 2-3 класу діти обізнані із правилами дорожнього руху. Вони знають, на який колір світлофора потрібно переходити, знають, що їм треба лише по пішохідному переходу переходити. Але, на жаль, дорослі не завжди дотримуються правил дорожнього руху. І цим подають поганий приклад», - говорить прес-офіцерка патрульної поліції Полтавщини Наталія Ширіпова.

«Мені сподобалося у патрульної поліції кнопки і звуки, які вони вмикають, щоб зупиняти порушників. Нам дозволяли включати сирени, мигалку, дозволяли сидіти за кермом, давали бронежилети», - ділиться враженнями від заходу полтавець Богдан Бондаренко.