Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

120 тисяч гривень на демонтаж незаконних вивісок з рекламою у Полтаві

120 тисяч гривень на демонтаж незаконних вивісок з рекламою у Полтаві

280 незаконних вивісок із рекламою демонтуютьу Полтаві. Відповідає за це «Полтава-Сервіс». За останні півроку комунальники підприємства прибрали 20 таких конструкції. «Там не тільки вивіски, а й різноманітні банери. Щоб захистити свої капіталовкладення, перш за все, легше на папері зробити оці графічні матеріали і звернутися до нас за оформленням. Це вже буде набагато швидше і економніше для самого підприємця». - розповідає начальник відділу підприємства «Полтава-Сервіс» Віталій Солоний.

 Торік депутати Полтавської міської ради прийняли програму щодо демонтажу незаконних вивісок у місті. Її ініціатор - Вадим Ямщиков. Каже: найбільше незаконних конструкцій на фасадах будинків біля центрального ринку. Ось так виглядає вулиця Шевченка.  «Тут доволі багато історичних будівель, які цікаві самі по собі. Але за цими великими щитами, за цими розтяжками, їх не видно. Підприємцям надається термін, вони самі знімають – місяць, півмісяця. Є такі люди, які ігнорують ці рішення» -  розповідає Вадим Ямщиков, ініціатор програми «Демонтаж незаконних вивісок  з рекламою у місті».

Голова ради підприємців Полтави Євген Дикань говорить: спочатку потрібно роз’яснювати, у чому порушення, а не відразу демонтувати вивіски із рекламою. «У людей, які мають паспорти на ці вивіски, є весь пакет документів, але вони застаріли, то треба з ними спілкуватися, а не спилювати їх – тому, що люди вклали кошти» - розповідає голова ради підприємців Полтави Євген Дикань.

На демонтаж незаконних вивісок з рекламою цьогоріч з міського бюджету Полтави виділили 120 тисяч гривень.