Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Полтавка роками бачить сміття біля свого двору

Полтавка роками бачить сміття біля свого двору

У будинку на вулиці Новобазарній пенсіонерка Любов Іванівна живе понад 60 років. П’ятнадцять із них, каже, неподалік свого двору бачить смітник. Сюди почали зносити сміття як дворові, так й люди, які торгують на ринку. Згниє продукція – вони сюди його зносять», - розповідає  мешканка будинку Любов Нікуленко.

У щілину через огорожу, розповідає жінка, залізають підлітки. Паркуром займаються. Колись вигнала хлопця з дівчиною. Архітектурна будівля руйнується. Невідомо, чим це може обернутися для дітей», - каже мешканка будинку Любов Нікуленко.

Територія, на якій розташовані будівля та смітник – приватизована. Її власник – невідомий. Ми повинні дати припис. Якщо він не виконується, то ми накладаємо штраф на цього підприємця. Я не можу знайти чиє це приміщення. Воно викуплене. Ми не можемо цього чоловіка знайти. Але, що там смітник, то це всім видно», - каже начальникінспекції по контролю за благоустроєм міста Володимир Рак.

Комунальники за цю територію не відповідають, телефоном повідомив заступник начальника управління ЖКГ Михайло Лукін. Люди, які живуть там, нам за прибирання території не платять. Тому вони мають право домовитися з КТП-1628 і самостійно своїми силами прибирати те сміття, яке їм закидають. Також вони мають право звернутися до керівництва ринку з проханням, аби підприємці не наносили туди сміття, розповідає заступник начальника «ЖЕ0-2» Михайло Лукін

Доки власника території не знайдуть, Любов Іванівна продовжує прибирати сміття самотужки.