Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На перехресті Сінної та Шевченка замість каналізаційного люку гілки

На перехресті Сінної та Шевченка замість каналізаційного люку гілки

Перехрестя вулиць Сінної та Шевченка. У центрі проїжджої частини – відкритий каналізаційний люк. З нього стирчить гілля. Антон Трегуб щодня пересувається цією дорогою автомобілем. Говорить: яма тут – більше місяця. Постійно хтось виймає це гілля. Доводиться її екстремально об’їжджати. Відповідно, два автомобіля, які їдуть з різних сторін, можуть створити аварійну ситуацію», - сказав Антон Трегуб, що живе поруч.

 «По-перше, її не видно вночі.  По-друге, якщо їхати звідти по прямій, можеш вийти на зустрічну полосу. Коротше – безлад», - коментує водій Володимир Михайлич.  А це відкритий колодязь на перехресті вулиць Сінної та Пушкіна. Тут на пішохідному переході замість кришки – автомобільна шина.   «Ще лежав сніг на вулиці, коли побили люк, а й досі так стоїть побитий», – сказав полтавець Василь В’юн.

У диспетчерській «Полтававодоканалу» сказали: люки – не їхні. Ми звернулися до управління житлово-комунального господарства міста. Начальника не було на місці.  «У нього нарада довго буде. Можете залишити запит. Ми вам дамо письмову відповідь», – сказали у приймальні начальника управління житлово-комунального господарства.

Ми написали запит до управління житлово-комунального господарства з питаннями: чиї це люки та чому їх не накрили?  Провідний спеціаліст Полтавського відділу поліції Юлія Лещенко пояснює зникнення кришок люків крадіжками. «З початку року до нас надійшло більше 60-ти заяв про крадіжки люків, з них 48 - розкрито, а осіб встановлено»

«Покарання за даний вид правопорушення розпочинається від штрафу, обмеження, до трьох років позбавлення волі», – говорить Юлія Лещенко, провідний спеціаліст Полтавського відділу поліції.