Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Фестиваль «ART Poltava»: як це було

Фестиваль «ART Poltava»: як це було

У Корпусному парку обласного центру триває фестиваль «ART Poltava». Його проводять вп’яте. Тут 13 тематичних локацій, цьогорічна новація – фотозона. Окрім місцевих, проводять майстер-класи, семінари та тренінги учасники з Харкова, Сум, Києва та Львова.

«Ми проводимо цей фестиваль безкоштовно. І просимо всіх максимально долучити своє фінансування. Тому не так багато бажаючих за таких умов. Переважна більшість приїздить за власний кошт», - каже організатор фестивалю «ARTPoltava»Маргарита Антонець.

Це бьюті-зона. Тут роблять макіяж, манікюр та зачіску. Полтавка Анжеліка - перукарка. Нині підбирає образ для трирічної відвідувачки.

Анжеліка Кібліцька, учасниця фестивалю «ARTPoltava» розповідає: «Я б хотіла заплести їй французьку косичку. Вона буде зворотна. У дівчинки не густе волосся, але я справлюся».

Майстер-клас з гончарства проводе Олександр Запорожець. Він приїхав з Опішні. З глиною працює близько 5 років. «За один раз цьому не навчиш. Люди доторкаються до глини, вони відчувають, розуміють, що це непросто. А щоб навчитися, треба не один день посидіти», - пояснює Олександр.

На арт-території 16 робіт презентували харківські митці. Серед них і картини Аліни Москаленко.  «Мені дуже хотілося зобразити корабель, який символізує якийсь простір. (00.37-00.41) Так як я малюю пастеллю, хотілося використати повітряну техніку»,говорить Аліна Москаленко, учасниця фестивалю "ARTPoltava" розказує про них

А це дитяча та сімейна зона. Тут юні відвідувачі можуть зробити боді-арт та погратися з робототехнікою.

- Це робот Нінзяго. - Це не робот Індзяго, це Луноход.

На майстер-клас з хіп-попу, який проводе київська танцюристка Наталія Ткаченко, завітав полтавський хореограф Олександр Білоконь.

Олександр Білоконь, відвідувач фестивалю "ARTPoltava" каже: «Поки що те, що я вмію, те, що я знаю я почерпнув знову ж таки тут. Дана ситуація мені дає хороший настрій і чудові емоції».

Цьогорічний фестиваль триватиме до8 липня. Нагадаємо, «ART Poltava» вперше провели 2014-го.