Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Пілоти із усієї України на 40-ка спортивних авто змагалися у Полтаві

Пілоти із усієї України на 40-ка спортивних авто змагалися  у Полтаві

Всеукраїнські змагання з автоспорту проходять у п’ять етапів. Це третій. На трасі учасники із Києва,  Донецька, Харкова, Черкас, Миколаєва та Полтави.  Наш земляк Дмитро Білогубцев  став кращим у класі Супер Спорт.  Пілот змагався  на автомобілі Субару. Потужність двигуна  машини - 500 кінських сил.

« Це хобі у мене зародилося ще з дитинства, коли  з семи років намагався попроситися до батька на руки і покермувати, коли ми їхали з села, чи десь за містом. Я придбав цей автомобіль у 2013-му році. З  того часу я працюю, і двигун, і ходову, і зараз намагаюся показувати найкращий час» - говорить  учасник автоперегонів  з Полтави Дмитро Білогубцев.

А це пілот HonduCivic (Хонди Цівік)  Євген Рахмайлов з Києва Він багаторазовий чемпіон України у змаганнях із подолання бездоріжжя. Він переміг у класі 2WD. « Дають змогу спортсменам різного рівня попробувати себе в цьому виді спорту, який тебе загартовує, надихає, привчає до дисципліни» - розповідає учасник автоперегонів  з Києва Євген Рахмайлов.

Серед майже чотирьохсот глядачів національної серії Ltava Attack Series’18 - Олександр Нос. « Дітей вивіз подивитися на швидку їзду, просто дивлюсь, цікаво» - розповідає глядач кільцевих автоперегонів Олександр Нос.

Організатор змагань Андрій Прихотько каже: перепона для пілотування на трасі – спека.  Якщо на другому етапі боролися із дощем,  з погодою, то сьогодні вони борються із температурою. Тому, що асфальт 56 градусів, повітря+30, автомобілі гріються. Максимально, такого пілотування, як вони хочуть не  виходить тому, що дуже перегрівається гума- розповідає організатор  змагань LtavaAttackSeries’18 Андірій Прихотько.

Наступний етап змагань відбудеться восени.