Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У мікрорайоні Браїлки встановили кришку люку, яку минулого тижня викрали підлітки

У мікрорайоні Браїлки встановили кришку люку, яку минулого тижня викрали підлітки

Це відео з камер спостережень в соцмережах набрало 10 тисяч переглядів. Його побачила й родичка хлопця, який на цих кадрах знімає кришку люка разом з друзями, розповідає  Ніна Горбатюк, що живе неподалік.

Дзвінок в двері. Чому до мене, я не зрозуміла, як вони дізналися адресу?! Стали зі сльозами на очах і почали просити, щоб я забрала заяву.. Вони тут возилися, принесли звідкілясь кришку. Я кажу: де ви її взяли? А вони кажуть: це наша. Я не розумію, як у людини може бути власна каналізаційна кришка.

Кришку принесли родичі викрадачів. Встановити її приїхали працівники «Полтававодоканалу». працівник  ремонтно-аварійної бригади  «Полтававодоканалу» Вадим Четверило каже:

- Ті, що вкрали кришку, ті й принесли другу. Але вкрали в другому місці. А вона не підходить, каже мешканець будинку.- А якщо вона буде мала? – запитує журналістка.- Будемо міняти.

Чоловік, який обіцяв поміняти кришку люку – це старший зміни аварійної служби «Полтававодоканалу» Вадим Юрійович. Ми вибрали все сміття, що там було. А зараз закриємо люк і буде все добре, говорить працівник  ремонтно-аварійної бригади  «Полтававодоканалу» Вадим Четверило.

- Ми його просто так поклали і все, просто лежить. 

- Тобто його не можна ніяк зафіксувати? – запитує журналістка

- Ні, люки старих зразків не фіксуються, тому що раніше їх не крали. Зверху він встановлюється в ці отвори і все. Так і лежить, говорить працівник  ремонтно-аварійної бригади «Полтававодоканалу»Вадим Четверило.

Ми залишимо цю кришку, але вона повністю не накриває люк, а лише прикриває. І що з цого?! Її знову вкрадуть, а звернуть на нас, розповідає  Ніна Горбатюк, яка живе неподалік. Ніна Горбатюк каже: не хоче псувати життя підлітками,через ситуацію із люком. Мешканці під’їзду наполягають на тому, щоб їм встановили кришку, яка підходитиме до каналізаційної ями.

В мене є маленька дитина і я дуже за нього переживала, тому що він дуже швидкий. І коли люк відкритий, там тече вода і вона бризкає сюди, то звичайно я переживала та не відпускала його від себе. Але все одно, після цього випадку, я розумію, що це може статися знову, говорить Наталія Рєзнік, яка живе неподалік.

За словами працівника  ремонтно-аварійної бригади  «Полтававодоканалу»  Вадима Четверила,  сюди потрібно встановити пластмасовий люк. Його ціна - від 400 до 500 гривень. А щоб купити люк, такий, як викрали підлітки, потрібно витратити щонайменше тисячу гривень. Доки мешканці під’їзду зясовують, як їм краще вирішити ситуацію, поліцейські розшукують крадіїв.