Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Полтавські веслувальники готуються до чемпіонату України

Полтавські веслувальники готуються до чемпіонату України

Так підганяє горішньоплавнівських каноїстів наставник чемпіонів України, Європи і світу Микола Мацапура. Позаду човнів ‑ додаткові ваги в 10 кіло.

Максимальна робота ‑ 85%. працюємо над потужністю гребка. Не заводимось. Двічі на день Микола Іванович виходить на катері, даючи завдання.

 Готові? Поїхали! Оп!

Та кожному індивідуальну програму. "Це режим, це харчування, це вітамінізація. Плюс бажання. Усе це разом складається у результат", - розповів Микола Мацапура. Дмитро Янчук і Тарас Міщук ‑ бронзові призери Олімпіади-2016. Виступають в дуеті, на воді поки порізно. Горішньоплавнівські веслувальники задоволені зборами у Полтаві. Всім подобається. Полтавська вода і "Ворскла" призначена для тренувань на веслування. Головне, щоби багато тренерів не виїжджали на катерах, нам не заважали. А так буде все чудово., говорить Дмитро Янчук

Попереду чемпіонат України, а далі - світу. Поїдуть тільки найкращі. Тобто треба тільки вигравати. А що може завадити, щоб виграти..? Я й не знаю. Начебто підготовка добре пройшла. Все начебто добре складається, каже Тарас Міщук

А ось нова четвірка-каное. Її створили спеціально до наступнихстартів. Наші земляки у човні ‑ другий і четвертий. Щойно закінчив тренування чемпіон Європи Олег Кухарик. До змагань готові, - коментує тренер. - "Маю сподівання, що наших 5-6 чоловік потраплять на чемпіонат. Маю на увазі Горішні Плавні і веслувальний клуб "Гірник". Ну і полтавських троє потраплять. Тобто загалом близько 10 чоловік стануть учасниками чемпіонату світу. - Ви сподіваєтеся на це? Чи знаєте точно? - Майже знаю на 95% що буде так", - спрогнозував виступи збірної Полтавської області на найближчих чемпіонатах України і світу.

Головний чемпіонат країни з веслування відбудеться у Дніпрі з 11 до 15 липня. За його підсумками визначать, хто представлятиме країну цього року у світі.