Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На вулиці Великотирнівській щебінь та пісок більше місяця лежать на тротуарі

На вулиці Великотирнівській щебінь та пісок більше місяця лежать на тротуарі

Це вулиця Великотирнівська. Сюди комунальники завезли купи щебеню з піском. Тетяна Данильченко щодня проходить цією дорогою. Розповідає: будівельні матеріали тут – більше місяця.  Десь півтора – два місяці, можливо, більше. Там, на тій стороні, довго лежало. Зараз вже зробили. Можливо, у нас теж скоро зроблять, говорить Тетяна Данильченко 

Олександр Романенко живе поруч. За його словами, раніше купи були більші. Я ж бачу – розтаскали. Раніше тут пройти було неможливо, а тепер тут є прохід, говорить  Олександр Романенко

Перехожі обходять будматеріали узбіччям тротуару. Я не бачив хто це насипав, але вони вже замучили. Усім заважають, тим більше пенсіонерам.

Коли розпочнуться будівельні роботи, заступник начальника управління  житлово-комунального господарства Костянтин Малько, коментувати відмовився. Усе у письмовому вигляді залишайте у секретаря.

Ми надіслали інформаційний запит до управління із запитаннями: хто є виконавцем робіт та яку суму виділили на ремонт цієї ділянки тротуару. Нагадаємо, на сайті міської ради опублікували список вулиць, які мають відремонтувати 2018-ого року. До переліку увійшов цей відрізок тротуару на Великотирнівській. Згідно з документом, із міського бюджету на ремонт вулично-дорожньої мережі, зливної каналізації, прибудинкової території виділили понад 70 мільйонів гривень.