Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Полтавці влаштували біля своїх будинків смітник

Полтавці влаштували біля своїх будинків смітник

Полтава. Мікрорайон Половки. Сміття в ось ці контейнери приносять мешканці щонайменше п’ятьох будинків. Що не вміщається, люди кидають на землю. Будівельні матеріали, предмети побуту та старі меблі. Я думаю, що це сміття можна в контейнер кидати, а крісла великі поряд покласти. Ще й безхатьки розгрібають, говорить полтавка Олена Сіренко.

Неподалік смітника - дитячий майданчик. Тут полтавка Олена щодня гуляє з дитиною. Воно давно лежить. Контейнери вивозять, а поза ними – ні, розповідає полтавка Олена Мураховська.

Раїса Кришень каже, сміття з її подвір’я не вивозять більше двох тижнів. Буває, що комунальна  машина приїжджає забирати сміття. Але в основному сміття тут лежить  постійно.  Мухи літають, каже мешкає у будинку неподалік контейнерів із сміттям Раїса Кришень.

Сміття із контейнерів комунальники вивозять щодня. Охопити всі точки у місті не встигають, телефоном повідомив начальник автотранспортного підприємства Віталій Забишний. гілок дуже багато, обрізають і несуть до контейнерів.02:04-02:20  Багато є місць, де контейнери порожні зовсім, а поруч стоять пакети. Багатьом мешканцям важко підняти руку і викинути у контейнер. Простіше збоку кинути, щоб хтось прибрав, розповідає начальник підприємства «КАТП-1628» Віталій Забишний

Сміття біля контейнерів у мікрорайоні Половки Віталій Забишний пообіцяв прибрати наступного дня.