Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Воду до лубенських багатоповерхівок подаватимуть погодинно

Воду до лубенських багатоповерхівок подаватимуть погодинно

Мешканців лубенських багатоповерхівок обмежили у постачанні води. Для тих, хто має квартири із сьомого по дев’ятий поверх у п’яти кварталах міста, воду подаватимуть погодинно. Причина – через заборгованість «Полтаваобленерго» припинило подачу електроенергії комунальному підприємству «Лубни-Водоканал». За словами його директора Миколи Куліченка, водоканал заборгував вісімсот тисяч гривень за електроенергію. Розплатитися підприємство не може, бо держава винна йому тринадцять мільйонів. Їх мають повернути за різницю в тарифах. А засновник – Лубенська міська рада – коштів для погашення боргу на останній сесії не виділила.

Микола Куліченко, директор КП «Лубни-Водоканал»: У нашому тарифі кіловат електроенергії був закладений на рівні 1,68 без ПДВ. Сьогодні кіловат електроенергії – 2,20 копійок без ПДВ. Неповернення комунальним підприємствам різниці в тарифах і несвоєчасне затвердження економічно обґрунтованих тарифів призводить до штучної заборгованості.

У Лубнах тариф за водопостачання та водовідведення становить двадцять п’ять гривень. Таку вартість та заборгованість перед «Полтаваобленерго» депутат Лубенської міської ради Валерій Больбот називає маніпуляцією. Він голосував проти виділення коштів водоканалу. Проблему депутат вбачає у керівнику підприємства, якого міськрада торік звільнила. Два місяці тому рішенням суду його поновили на посаді. Міськрада подала апеляцію.

Валерій Больбот, депутат Лубенської міської ради: Станом на перше липня минулого року борг «Водоканалу» перед «Обленерго» був на рівні 2,5 млн грн. Потім ми поставили в.о. Так от за цей період, 7 місяців, водоканал вийшов на 1 квітня на переплату на триста тисяч. Приходить чоловік і за півтора місяці знову робить такі збитки. Як я можу голосувати?