Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Без змін: конфлікт між мешканцями будинку та кафе триває

Без змін: конфлікт між мешканцями будинку та кафе триває

Два тижні тому ці столики були розставлені біля будинку на Соборності, 20 ось так. Нині їх перенесли. Марія Остапенко каже, літній майданчик продовжує створювати незручності для її сім’ї.

«Столики трохи зсунули від вікон наших сусідів. Але все одно, вікна нашої квартири виходять до цих столиків. Тому дим від кальянів потрапляє до наших вікон. У мене троє дітей і я хочу, щоб вони виросли здоровими», –розповідає мешканка будинку на Соборності, 20 Марія Остапенко.

 Два тижні тому людям та адміністратору кафе дійти згоди не вдалося.  Тому мешканці будинку звернулися до поліції.  «25-го червня патрульні приїхали за місцем події, відібрали заяву-пояснення у мешканців та передали до полтавського відділу поліції. По суті цієї справи будуть уже займатися компетентні органи» - прес-секретар патрульної поліції Полтавщини Наталія Ширіпова.

Розмістили виносні столики біля будинку, після того, як власник кафе звернувся до Полтавської міської ради. Там комісія з питань розміщення тимчасових споруд погодила встановлення літнього майданчика. Про це йдеться у відповіді на наш інформаційний запит. Ось що в такій ситуації мешканцям порадив робити юрист Олексій Козленко.

«Надійним і вірним буде способом звернутися в орган місцевого самоврядування, який прийняв це рішення. В даному випадку, полтавську міську раду із заявою, обґрунтувавши в чому незручності полягають для мешканців цього будинку і міська рада повинна переглянути це рішення. Вона створить комісію повторно, оцінить ситуацію і прийме рішення надавати дозвіл, чи ні» - розповідає юрист  Олексій Козленко.

Якщо у Полтавській міській раді відмовлять у скасуванні дозволу, тоді мешканці можуть оскаржити рішення комісії у суді.