Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Власники автомобілів із іноземною реєстрацією написали звернення до керівників області

Власники автомобілів із іноземною реєстрацією написали звернення до керівників області

Власники машин з іноземною реєстрацією зібралися на сходах поруч із будівлею Полтавської облради. Пишуть текст зі своїми вимогами.

– Головку Валерію Анатолійовичу...– І як це буде називатися? Заява?Звернення, – консультуються один із один під час процесу.

У документі – прохання до Верховної Ради зменшити акциз на ввезення вживаних автівок. Зараз, за словами водія Сергія Компанійця, акциз за машини, старші 2005 року випуску та такі, що мають екологічний стандарт "Євро-3", а не прийнятий в Україні "Євро-5", дорівнює або більший за вартість самого авто.

«Ми вимагаємо, або просимо, скоріш, вимагаємо, щоб була більш-менш нормальна «розтаможка», десь 500 доларів», – говорить чоловік, у котрого машина з польськими номерами

Ще одна вимога – скасувати постанову Кабінету Міністрів про те, що поліція має контролювати ввезення авто на єврономерах в Україну і може зупиняти власників таких машин та перевіряти їхні документи. Під вимогами збирали підписи, їх передали керівникам обласної ради та адміністрації.