Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

За цей рік у ставок, що на Рибцях, впали три автівки

За цей рік у ставок, що на Рибцях, впали три автівки

За цей рік у ставок, що на Рибцях, впали три автівки. Для водія ось цієї червоної «Ниви», – день аварії став останнім в житті. Надія згадує: коли вперше на цій ділянці сталася аварія.

Сусід мій загинув. Не знаю точно коли, здається у вересні, років вісім тому. Це він відкрив рахунок. Був на своєму екскаваторі, їхав з гори. І ось це його туди і кинуло. Він не зміг самостійно вибратися, зачепився одягом, згадує жителька Рибців Надія Кузьменко.

Я коли їду на машині,  я не бачу, хто тут переходить дорогу. Як я можу відтіля їхати зі швидкістю 80 км в годину і бачити хто тут йде через дорогу. І он там де зелений двір гальмувати. Ніяк. Я просто повинен їхати повільно. З того боку те саме, розповідає житель Рибців Вадим Туболєв.

Остання аварія сталася на цьому мосту 9-го липня. Водій легкового автомобіля не впорався з керуванням. Машина впала у ставок.На місці аварії сліди від шин та обірваний металевий дріт, який з’єднував поодинокі бетонні стовпці.

Ямами, дорожніми знаками, розміткою й встановлення світлофорів і відбійників ми не займаємося. Є відповідні органи, які це роблять і вони отримають за це зарплатню. Якщо це в межах міста – це відділ житлово-комунального господарства Полтавської міської ради, говорить  прес-офіцер патрульної поліції Полтавщини Наталія Ширіпова.

Журналісти суспільного пішли в управління ЖКГ, щоб дізнатися хто відповідає за цю ділянку дороги.

Хто відповідає за відрізок дороги на мосту у Рибцях, дізнаємося у заступника міського голови Андрія Ляміна.

Андрій Лямін:  - Знайдіть орендарів, хто орендар. Хто відповідає за цю територію. І в них запитуйте, чому там немає знаків та не огороджено.

Кореспонденетка: - Але ж це дорога. Якщо вони орендують ставки, то повинні опікуватись лише ставками, але не дорогою, яка обіля них.

Андрій Лямін: - Я вам ще раз кажу. Ця територія, ці ставки – це дамба. Це не дорога.

Кореспонденетка: - І якщо це дамба, то що?

Андрій Лямін: - Воно в аренді зі ставками. Знайдіть орендарів. При чому тут звісно ЖКГ?

Далі  - звертаємось до агентства місцевих доріг Полтавщини. 

Це комунальна власність. Відповідно вона знаходиться на балансі міста. Знаки, розмітку та відбійники повинен робити балансоутримувач. Якщо ви кажете саме про цю дорогу,то вона не на балансі нашого підприємства, зазначає виконуючий обов’язки директора агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

Нагадаємо, з початку року на цьому відрізку дороги сталося три аварії. Статистики зіткнень на цьому мосту за останні 10-ть років у поліцейських області немає, адже національна поліція існує 2 з половиною  роки.  А служби  Державтоінспекції, яка фіксувала такі зіткнення вже не існує.