Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На центральному ринку Полтави смердять переповнені сміттєві баки

На центральному ринку Полтави смердять переповнені сміттєві баки

Протухлі фрукти, пусті бляшанки та старий мотлох. Так нині виглядає частина території центрального ринку на Новобазарній вулиці. Полтавка Раїса Броско каже: сміття прибирають не все.

«Це ж сором та ганьба! Полтава – це ж колиска нашої України! Ми ж йдемо в Європу, так? Та яка Європа?!» – каже полтавка Раїса Броско.

На сморід та антисанітарію на центральному ринку скаржиться інша полтавка Ніна Тарасенко.

 «Це дуже погано! Це ж мікроби, пацюки, мухи…» – говорить інша полтавка Ніна Тарасенко.  

Ілля Іванов місяць працює на ринку вантажником.

«Ми вже звикли! Що поробиш… Воно, скажімо так, терпимо. Це ж ринок!», – каже Ілля Іванов, який працює на базарі вантажником.

Заступник директора центрального ринку розповів: територія, на якій розташований цей смітник – у підпорядкуванні полтавського міськвиконкому. Заступник міського голови Андрій Лямін телефоном повідомив: причина засмічення – неохайність користувачів баками.

«Сміттєві баки вивозять. Є зауваження до культури користування цими баками. Сьогодні зранку прибрали, а увечері вже знову хтось накидає», – повідомив заступник міського голови Андрій Лямін.

Конкретний час, коли сміття з цих контейнерів та територію навколо них приберуть, Андрій Лямін не назвав.

 «Будемо направляти туди комісію, інспекцію по контролю за благоустроєм, з’ясуємо, хто. Накладемо, можливо, адмінштраф. І все одно приберуть», – сказав Андрій Лямін.