Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві запрацював інтерактивний музей народної гастрономії

У Полтаві запрацював інтерактивний музей народної гастрономії

У цьому музеї народної гастрономії – побут бідного дворянина та селянина. Тут меблі та посуд 19 і 20 століття.

Є експонати, яким понад 100 років. Наприклад, на мені сорочка - їй 150 років. Є подарунки друзів, є особиста колекція, яка зберігалася у моїй родині. Багато речей, які було шкоди викинути, а тут вони знайшли своє місце, каже Лариса Оніщук, ініціаторка створення музею.

Ось - речі радянських часів. Це дволітрова сулія. Ось це з радянських часів - 70-80-ті. Угорське вино в такому привозили.

У руках пані Лариси - дерев’яні ложки, якими користувалися до 20-х років минулого століття. Дерев’яні речі в ужитку селянина залишалися надовго, тому що такою ложкою гарно помішати варення, гарно про дегустувати якусь страву. Ось такими ложками їли, каже Лариса Оніщук, ініціаторка створення музею.

На столі - муляжі страв із «Енеїди» Котляревського. Це смажені карасі, вареники і галушки. Їх часто згадує Котляревський в своїй «Енеїді». Галушки робилися без начинки, бо це була швидка страва і дуже ситна. Були щипані, були качені, різані, каже Лариса Оніщук, ініціаторка створення музею.

Про ці страви Лариса Оніщук розповідає юним відвідувачам. Деякі з них коштують їх вдома. Вареники з картоплею, з м’ясом, капустою.

У таких діжках та мішках зберігали продукти селяни. Крупи, мука, зерно, каші. Гречана була поширена в українців.

Над створенням першого в області музею народної гастрономії Лариса Оніщук працювала близько двох місяців. Хотілося б зберегти ці всі речі для того, щоб асоціативно загадати якісь елементи зі свого життя, щоб можна було доторкнутися до старовини, говорить Лариса Оніщук, ініціаторка створення музею.

У музеї також ставлять п’єси та вікторини, пов’язані з гастрономією.