Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Вулицю Нікітченка у Полтаві планують реконструювати до кінця 2018 року

Вулицю Нікітченка у Полтаві планують реконструювати до кінця 2018 року

У ямах та вибоїнах дорога на вулиці Нікітченка. Ось так тут їздять водії автомобілів… А так  - мотоциклісти

Цією дорогою водій маршрутки Олександр їздить до двадцяти разів на день. Треба латати якось. В минулому році щось латали, А зараз воно затихло все. Ресори б’ються. Все ламається, каже  водій маршрутки Олександр Липський.

Ламав своє авто на цій ділянці дороги і цей водій. Як тут можна їздити? Їздиш повільно, щоб не розбивати ходову. Постійно ремонтуєш диски. Швидше зношується амортизація машини, розповідає  водій авто Емануіл Таможніков.

Незадоволений станом дороги на вулиці Нікітченка водій автомобіля Вадим. Щодня скачемо по цим ямам. Сади-2 наполовину залатали, а тут ніхто навіть не думав, каже водій автомобіля Вадим Шило.

Коли ремонтуватимуть дорогу на вулиці Нікітченка, ми запитали у першого заступника начальника Управління житлово-комунального господарства Костянтина Малька.

У мене немає часу з вами спілкуватися. Залиште запит чи звертайтесь у прес-службу міськради

У відповідь на інформаційний запит Костянтин Малько повідомив.

«Програмою розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Полтава на 2018 рік, передбачено розробку проектно-кошторисної документації з послідуючим виконанням робіт з реконструкцією вулиці Нікітченка у Полтаві. З метою реалізації даного рішення, передбачено фінансування у розмірі 9 500 тисяч гривень, повідомив перший заступник начальника Управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько.

Депутат Полтавської міської ради Дмитро Сенчакович телефоном розповів: програму з розвитку ЖКГ, затверджену на рік, не підтримує.

 Я і більшість депутатів не голосуємо за програму ЖКГ через те, що вона є закритою для нас. Ми вносимо пропозиції, що треба відремонтувати, але зворотного зв’язку в нас немає. Дороги, будинки потрапляють у списки запланованих ремонтів, а ремонти не відбувається, розповідає  депутат Полтавської міської ради Дмитро Сенчакович.

За словами першого заступника начальника Управління ЖКГ Костянтина Малька, відремонтувати дорогу на вулиці Нікітченка планують до кінця 2018 року.