Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

"Ворскла" отримала бронзові медалі

"Ворскла" отримала бронзові медалі

Ці кадри на екрані засвідчують – «Ворскла» уперше за 21 рік фінішувала третьою в чемпіонаті найвищого дивізіону. В перших рядах ‑ керівники і тренери, далі ‑ гравці.Дмитро Кравченко згадує, як увійшов в історію як автор найшвидшого голу.

- "Грали з донецьким «Олімпіком». Я в принципі голи не часто забиваю, але тут пощастило. Такий довгоочікуваний та ще й найшвидший, як мені потім після гри сказали, я сам не знав", - прокоментував гравець Дмитро Кравченко.

Успішним називає для себе сезон Ігор Пердута. Тут він з донечкою Емілією. - "Важкий сезон був, але ми зараз розуміємо, що він дуже щасливий, тому що в збірну країни визвали перший раз і те, що ми виграли бронзу", - розповів гравець Ігор Пердута.

Нагороджується капітан команди майстер спорту України з футболу Володимир Чеснаков. Частина гравців отримала ще й посвідчення майстра спорту України. Серед них і найкращий нападник «біло-зелених» Юрій Коломоєць. Згадує найпам'ятніший матч сезону. - "З тією ж "Зорею", коли ми виграли 3:0. "Ворскла" для мене сім'я, дім. Усе для мене. Тому відчуваю себе вдома, в родині, у своїй команді", - поділився Юрій Коломоєць.

Крім нагород команда отримала сертифікат на 100 кілограмів м'яса. А клуб подарував барабан своїм уболівальникам.  - "До команди жодних претензій. 2 питання зараз стоять: По-перше, Єврокубки в Полтаві. Нам то пообіцяли, я надіюсь, що все буде. І друге питання - борги по заробітній платі гравцям", - висловив свою думку вболівальник Олександр Ананченко.

- "Частково ми вже почали виплачувати. Частина людей вже отримала. Частина получить. Але повірте, фінансова ситуація набагато краща, ніж була рік тому назад. Набагато." - відповів президент футбольного клубу Роман Черняк.

Наостанок подарунки для глядачів і розважальна частина для футболістів.