Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Підземний перехід на перехресті Шевченка та Європейської повністю закрили

Підземний перехід на перехресті Шевченка та Європейської повністю закрили

Через відновлення ремонту в підземці ці люди переходять дорогу поблизу каланчі ось цією зеброю. Її намалювали днями. Поки «зебри» не було, люди або перебігали в цьому місці дорогу, або пересувалися невідремонтованими сходами. Полтавка Анна Олефіренко каже: без зебри переходити дорогу було небезпечніше. «Набагато зручніше стало, коли «зебра».  Перехід… його дуже довго ремонтують!» – говорить жінка.

Іншої думки полтавка Ксенія Карауліна. «Я тут в минулому році впала і поламала собі каблуки на новому взутті. А після того, як намалювали «зебру», то це взагалі просто жах! Машини не зупиняються! Не хочуть зупинятися і людей пропускати.  Може статися аварія», – каже інша полтавка Ксенія Карауліна.

Віталій Самофал ремонтує перехід на перехресті Європейської та Шевченка. Каже: роботи тривають 2 тижні. «І завтра будемо робити. І в суботу. Ми самі не знаємо, скільки ще ми будемо тут робити…», – розповів працівник ремонтної бригади Віталій Самофал. 

Полтавський міський голова Олександр Мамай повідомив: на ремонт чотирьох підземних переходів у Полтаві цьогоріч виділили 24 мільйони гривень. Це по 6 мільйонів на кожний. Конкретний час, коли відремонтують перехід на перехресті Шевченка та Європейської, чиновник не назвав.

 «Мамай: «Як тільки, так і зразу.» Журналістка: «А до кінця року не справляться?» Мамай: «Я думаю, справляться. Ось бачите, працюють без вихідних», – так відповів нашій кореспондентці міський голова Олександр Мамай.