Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Наталія Новкова розповіла про срібло на Чемпіонаті Європи з черлідингу

Наталія Новкова розповіла про срібло на Чемпіонаті Європи з черлідингу

Поєднання  шоу, танців, гімнастики та акробатики. Черлідингом восьмикласниця Наталія займається протягом двох років. «Ти не просто танцюєш, а ніби розповідаєш про щось. Ти можеш вкладати в це свою душу і демонструвати характер», - говорить срібна призерка Чемпіонату Європи з черлідингу Наталія Новкова.

Наталія стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з черлідингу у складі молодіжної збірної України. Змагання відбувалися у фінському місті Гельсінкі. Участь взяли понад три тисячі спортсменів з 26 країн світу.  «Треба розумітися в команді. Щоб була командна робота, синхронна. Нас тренували дуже для того, щоб був результат.  Півбала нам залишилося до першого місця. Але все одно ми були дуже раді. Це було так круто», - каже срібна призерка Чемпіонату Європи з черлідингу Наталія Новкова.

«Збірна складалася з найкращих спортсменів України. Формувалася у декілька етапів. Тренувалися у Львівській Федерації. Були спортсмени з Києва, Полтави  та Харкова». - розповів президент Полтавської обласної федерації з черлідингу Сергій Синиця.

Чемпіонату Європи передували щоденні тренування Наталії вдома. «Як спортсменка, яка також брала участь у чемпіонаті Європи, вважаю найголовнішим – підтримку тренера. Якщо ти розумієш, що тренер в тебе вірить, то ти йтимеш до кінця. Цілеспрямованість і віра в себе. Ти повинен знати, що від тебе залежить результат команди», - розповідає тренер Наталії Анастасія Арканова.

Спортсменка мріє створити власну команду з черлідингу.  «Щоб ми посідали призові місця, теж їздили на Європу. Я коли виросту, то буду заробляти гроші і зможу забезпечити й маму, й тата». – розповідає Наталія Новкова.

Наталя має спортивний розряд кандидата у майстри спорту України. На досягнутому, каже, не зупиниться.