Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

33 медалі завоювали веслувальники з Полтавщини на останньому чемпіонаті України

33 медалі завоювали веслувальники з Полтавщини на останньому чемпіонаті України

Це Олег Кухарик. У першому фінальному заїзді на чемпіонаті України в Дніпрі він пригріб до фінішу першим. Далі, за наступні 4 дні, наші дівчата і хлопці 9 разів ставали бронзовими і 7 разів ‑ срібними призерами. А ще 17 разів веслувальники з Полтавщини ставали чемпіонами.

Серед них полтавець Едуард Шеметило. Спочатку в парі з Олегом Боровиком перегріб інші екіпажі земляків, а потім завоював золото на довгій дистанції - 5000 м. "Обігнали головних суперників - олімпійців, а також земляків Дениса Камерилова і Віталія Вергелеса", - поділився враженнями Едуард Шеметило.

Після низки невдач двічі чемпіоном України став каноїст з Горішніх Плавнів Павло Алтухов. - "Показав дуже непоганий результат протистакого вітру. У мене попереду 2 чемпіонати світу, молодіжний і дорослий. Я хочу знову відчути себе у цій грі", - прокоментував Павло Алтухов.

Каноїстка Людмила Лузан представляє команду Горішніх Плавнів. На своєму каное веслувала сама і в двійці. На різних дистанціях чотири рази фінішувала першою. - "Було дуже тяжко. я наскільки змучена, до того ж захворіла після того, як приїхала з чемпіонату Європи. Я не в найкращому стані була", - розповіла Людмила Лузан.

Інші переможці ‑ це байдарочники Сергій Баштовий, Марія Кічасова-Скорик, каноїст Денис Камерилов та олімпійці Дмитро Янчук та Тарас Міщук. - "Усі готувалися. І хороші виступи були і не дуже задовільні. Хто наскільки був готовий, так і показав свою здатність. Готуємося до чемпіонату світу, там і побачимо, що буде", - вважає тренер і масажист Дмитро Гринько.

Нагадаю, за підсумками особистого чемпіонату України визначать, хто з веслувальників представлятиме державу у світі. Континентальна першість відбудеться в Болгарії на початку осені.