Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Гадяцькому відділі освіти пояснили як обєднуватимуть класи у 2-й школі

У Гадяцькому відділі освіти пояснили як обєднуватимуть класи у 2-й школі

Оптимізовані класи, але не більше 30 учнів у них. Така відповідь надійшла нашим журналістам на інформаційний запит від Гадяцького міського відділу освіти щодо місцевої спеціалізованої школи № 2. Там батьки та учні проти об’єднання двох шостих класів з 1 вересня цього року. За словами матері одного із школярів Наталії Мироненко, клас, який би вмістив 34 учні і відповідав санітарним вимогам, у закладі немає. Це підтвердила у телефонній розмові і директор школи Наталія Оніщенко.На це питання журналістам суспільного у відповіді на інформаційний запит виконуючий обов’язки  начальника відділу освіти Руслан Кузьменко повідомив таке:

Згідно із Законом України «Про загальну середню освіту»  наповнюваність класів не може перевищувати 30 учнів. Нагадаємо, процес об’єднання у Гадяцькій спеціалізованій школі № 2 у відділі  освіти пояснюють відсутністю середньої наповнюваності класів для міст обласного значення. Це не менше 25 учнів.

У разі проведення саме такої оптимізації класу, учні будуть влаштовані до класної кімнати, яка відповідатиме всім санітарно-гігієнічним вимогам, зокрема це класна кімната, яка розташована на першому поверсі загального приміщення закладу освіти, загальною площею 56.10 м2. Дирекція закладу освіти міста Гадяч може запропонувати батькам, клас яких піддається оптимізації, вирішити питання перенаповнюваності шляхом територіальної відповідності учнів даного класу.