Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Новини компанії

У Полтавській філії Суспільного обговорили новий проект колективного договору

У Полтавській філії Суспільного обговорили новий проект колективного договору

У Полтавській філії Суспільного відбулися загальні збори колективу. Причина - обговорення нового проекту колективного договору, який розроблено спільно адміністрацією та представниками профспілок Суспільного.

Кожен із присутніх під час зборів мав можливість внести свої пропозиції змін чи доповнень до Проекту договору. Із його положеннями працівники ознайомилися напередодні.

Секретарем зборів обрали адміністратора філії Тетяну Мохунь. Головою зборів і делегатом обрали інспектора з кадрів Альбіну Волкову.

У процесі обговорення колективного договору піднімалися питання, які не були ретельно прописані в останній версії колективної угоди. Так, питання виплати на оздоровлення стоїть в додатку №2 "Порядок надання матеріальної допомоги працівникам ПАТ "НСТУ". Але немає уточнень - чи всі мають право отримати кошти на оздоровлення і у якому обсязі. Активно обговорювалась пропозиція щодо додаткової відпустки для всіх працівників філії у розмірі 7 календарних днів, за що віддали голоси всі учасники зборів. В дискусії обговорювалося питання зменшення на 15 хвилин обідньої перерви та скорочення на 1 годину 15 хвилин робочого часу в п'ятницю. Але на голосування це питання так і поставили, - розповіла пані Волкова

Подібні збори цього тижня відбуваються в усіх філіях Суспільного