Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Смертельна аварія: «Opel» в’їхав у підземний перехід і збив людину

Смертельна аварія: «Opel» в’їхав у підземний перехід і збив людину

Перехрестя вулиць Європейської та Шевченка. Автівка «Opel Combo» влетіла в підземний перехід.Водій легковика не на камеру говорить: їхав Європейською, на перехрестя, з боку базару виїхала інша автівка. І додає : намагався уникнути зіткнення. Бачив аварію Андрій Старіков.

 «Машина летіла з Шевченка. Швидкість, як він каже, була кілометрів 80, але за нашими спостереженнями – 100 кілометрів. У цей час інша машина повертала на перехресті на зелене світло світлофору. І він побачив, що не справляється з керуванням і заїхав в ось ці відбійники. Бордюр спрацював як трамплін. Машина вилетіла вліво. Правим колесом торкнулася переходу. Її почало крутити. Вона збила робітника. І як машина стоїть, так вона і зупинилася», – розповів свідок аварії Андрій Старіков. 00:44

 У підземному переході працювали ремонтники. Ось ця жінка говорить, що водій «Opel» зачепив одного із них.  «А хлопці, ось ми бачили, що тут робили, один тільки піднявся, він його зразу. Он і тапочки. Усе там залишилося. І тільки кажуть, що помер», – розповіла свідок аварії

На перехрестя викликали швидку. «Ми допомагали чоловікові. У нього була розбита голова та нога. Не знаю, правда-не правда, але нібито він загинув», – розповів свідок події Андрій Старіков.

На місце аварії вийшли рятувальники пожежної частини, що знаходиться поруч із переходом. «Я почув тільки звук, був сильний удар. Вибіг з частини, дивлюся, лежить робітник. Він піднімався нагору. І його зачепила ця машина. І він, на жаль, помер», – розповів пожежник Василь Шрамко.

Речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв підтвердив, що 27-річний робітник загинув. Нині поліціянти розшукують іншу автівку, причетну до аварії. На місці аварії її не було.