Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Кадетський корпус хочуть законсервувати

Кадетський корпус хочуть законсервувати

Виділять гроші на консервацію Кадетського корпусу  чи ні? Так виглядала будівля навесні: обдертий фасад та дірявий дах. Завтра на сесії Полтавської міської ради вирішуватиметься питання щодо виділення грошей на проект консервації. На це можуть спрямувати 1 мільйон 500 тисяч гривень з міського бюджету. За ці кошти мають перекрити дах і вставити вікна, а також відреставрувати фасад та встановити огорожу. 19 липня за цей  проект проголосували депутати під час комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Однак, остаточне рішення буде 20 липня – на сесії міськради.

 «За осінь ми все не зробимо, тому до осені буде робитися проект. Восени - максимум покладемо дах. А з весни - реконструкція фасаду, вікон і огорожі», - розповідає депутат полтавської міської ради Юліан Матвійчук.

«Консервація – це законсервувати в тому вигляді, в якому зараз знаходиться, щоб не було подальшої руйнації. Основне, що вона передбачає - це водовідведення води від будівлі, щоб туди не потрапляла вода. Особливо в зимовий період», - розповів архітектор Борис Тристанов.