Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Як та скільки били: у справі Супруненка показали слідчий експеримент

Як та скільки били: у справі Супруненка показали слідчий експеримент

Прокурор обласної прокуратури зачитує документи у справі. Серед них – рапорт поліцейського, якого викликав друг загиблого, коли Олег Супруненко вчасно не повернувся додому. Також серед матеріалів справи – висновки лікарів після обстеження чоловіка та результати судово-медичної експертизи. «Миргородський міськрайонний суд Полтавської області перейшов до дослідження письмових матеріалів кримінального провадження. Стороною обвинувачення наразі надаються суду докази, які досліджуються», - розповів прокурор Володимир Зорін.

Це відео слідчого експерименту з обвинуваченим, який визнав свою вину та отримав покарання – сім років тюрми. Присутні переглянули запис, де чоловік спочатку розказав, а потім показав, як саме він зі спільниками нападали та били Олега Супруненка.

Це дуже швидко відбулося. Бах, бах, бах. І все! Менше хвилини. – Ви в чотирьох наносили удари близько хвилини? – Менше. – Менше, це, можливо, 50 секунд, а, можливо, 20 секунд. Приблизно? – 35 десь.

Сторона захисту відео слідчого експерименту вважає недопустимим доказом. Зокрема, через те, що на ньому був присутній начальник відділу карного розшуку. Адвокати обвинувачених розцінюють це, як психологічний тиск.  «Між іншим неодноразово під час слідства він змінює свідчення. І кожного разу ми не знаємо, хто поруч із ним сидить. Я бачив на відео, якк він підставляв вухо, слухаючи когось і міняв свідчення. Тому ми з колегами вважаємо: з такими порушеннями це відео не може бути доказом», - вважає адвокат обвинуваченого Артур Овакімян.

Наступне засідання у справі призначили двадцять сьомого липня. Нагадаю, Олега Супруненка побили торік у липні. Від отриманих травм він помер через три з половиною тижні. Чоловік був депутатом Миргородської міської ради. В організації побиття звинувачують його колегу-депутата, з яким були конфлікти. За версією сторони обвинувачення, організатору допомагали ще троє. Один вину визнав, брат підозрюваного депутата у розшуку. Ще одного обвинуваченого судять разом із імовірним організатором.