Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

"Перезавантаження" Полтавської міської ради

"Перезавантаження" Полтавської міської ради

20-го липня на сесії Полтавської міської ради депутати одноголосно проголосували за звільнення двох заступників міського голови: Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова. Проект рішення  про звільнення заступників подав депутат Юліан Матвійчук.

«Подавали на минулу сесію звільнення Ляміна, через те, якщо він, як  людина не реагує на мене, а я свого доб’юся. Якщо ж ми говоримо про Мішу Шевченка, ( першого екс-заступника міського голови,якого звільнили в травні),  стосовно нього  не можу сказати,що це особисте. Адже ця людина ігнорувала будь-які проекти рішень.  На ньому було пов’язані майже всі питання пов’язані з життям міста. Те саме я можу сказати і про його людей, які залишилися у виконкомі», - сказав депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук..

Склад виконкому змінили з 19 до 17 чоловік. Замість звільнених заступників обрали підприємця Олега Хардіна від депутатської групи «Єдність». Переобрали й голів депутатських комісій. Ними стали:

«З питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Артема Чубенка, з питань розвитку культури і освіти Ліліану Бєлашову, з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування  Володимира Медяника», – розповів міський голова Олександр Мамай 

Обов’язки заступників виконуватиме міський голова. Кандидатів на вакантні посади мер обговорить із кожною фракцією.  «Можливо, на наступній сесії поновимо Ляміна. Я говорив, і ще раз говорю: за всі 7,5 років, поки я міський голова, кращого заступника у мене не було», – сказав міський голова.

Нині обидва заступники на лікарняному. Тому звільнять їх з посади, як тільки вони одужають.