Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Нову зебру намалювали на перехресті Європейської та Шевченка

Нову зебру намалювали на перехресті Європейської та Шевченка

Це вулиця Шевченка у Полтаві. За кілька метрів від світлофора тут з’явилася зебра. Людмила змінює свій щоденний маршрут. Раніше ходила на роботу підземним переходом. «Десь же людям треба переходити. Тим більше, таке тут сталося недавно. Звичайно, правильно, що люди зробили зебру, що машини зупиняються і люди зможуть пройти», - каже Людмила Корж.

Підземний перехід вулицею Європейською зі сторони центрального ринку закрили повністю. Інші входи перекриті частково. Тут роблять ремонт. Зебру намалювали, щоб люди мали безпечний обхід, говорить Наталія Ширіпова. «Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради звернулося до управління патрульної поліції зі схемою для влаштування наземного пішохідного переходу тимчасового переходу вулицею Шевченка. Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» управління патрульної поліції, а саме відділ безпеки дорожнього руху погодив цю схему», - розповіла речниця патрульної поліції Полтавщини Наталія Ширіпова.

Дар’я каже: для неї зручніший – підземний перехід, але користується і зеброю. «Люди тут все одно переходили, перебігали. Попід машинами, за машинами. Краще, що є зебра, щоб водії хоч знали, щоб треба зупинятися. Але краще хай нас зроблять перехід підземний», - говорить Дар’я Бутко.

 Попри переходи люди продовжують перетинати дорогу поміж машинами. Перебігають і вулицю Європейську, і Шевченка.

У липні таку зебру намалювали на вулиці Шевченка з іншого боку перехрестя. Ці переходи тимчасові. «Коли ремонтні роботи завершаться, цей наземний тимчасовий перехід замалюють і буде уже підземний перехід».

Ремонтувати підземний перехід, що на перехресті вулиць Європейської та Шевченка почали торік влітку. Плитку зі стін та підлоги демонтували, потім підрядник відмовився виконувати роботи. Нині цим займається інша компанія. Завершити роботи планують до кінця року.