Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Новини компанії

Про досягнення та проблеми Щербанівської ОТГ говорили на ЛТАВІ

Про досягнення та проблеми Щербанівської ОТГ говорили на ЛТАВІ

20 липня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Полтавщини телеканалі “ЛТАВА” звітував голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

У студії також були присутні представники громадськості: журналіст Олександр Крумін, координаторка всеукраїнського руху “ЧЕСНО” в Полтавській області Альона Гончаренко та керівник Щербанівської спілки учасників АТО Віталій Діденко.

Ігор Процик згідно з регламентом на початку програми прозвітував за піврічний період своєї діяльності на посаді голови. Зокрема заявив щодо ремонту доріг:

"Я стовідсотковий противник ямкового ремонту. Ми 3 мільйони гривень витратили на капітальний ремонт, півтора мільйона — на ямковий. Це утопія. Підхід треба змінювати. Наша мрія – це зварювальний технологічний апарат, який зможе вварювати в асфальтове покриття, ми над цим працюємо".

В ефірі програми також було озвучене питання щодо виявлених порушень під час виборів до Щербанівської ОТГ, маніпуляцій та фейкових інформаційних матеріалів, що мали місце протягом виборчого періоду. Ігор Процик спростував у ефірі причетність його команди до створення таких матеріалів:

"Я точно не маю до цього відношення, певне що команда також не має. Якби мені сказали, що вибори будуть такими брудними й сволочними, я би можливо і не йшов на вибори", – заявив очільник ОТГ, додавши, що законодавство в сфері виборів потребує вдосконалення.

Протягом годинного ефіру були також обговоренні питання, які ставили присутні гості студії та телеглядячі. Мова йшла про забудови на території Щербанівської ОТГ, пріоритети розвитку, виділення земель учасникам АТО, якість питної води, плани по боротьбі з амброзією, тощо.

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

Серпень — реформа освіти,

Вересень — медична реформа,

Жовтень — початок опалювального сезону,

Листопад — бюджети міст,

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.