Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У Полтаві шукають господарів для п’ятьох собак

У Полтаві шукають господарів для п’ятьох собак

Вівчарка Марта їсть борщ. Вона, та ще Берета, Тая, Ася та Умка залишилися у квартирі самі. Їхня колишня господарка померла. «Собаки були виснажені. Вони дуже довго не їли. У квартирі все було перевернуте, тому що тварини  шукали їжу. Зараз ситуація трішки краща», -  каже волонтерка Маріанна Коробова.

Тварин відімкнули сусіди. Нині їх доглядають волонтери.  «Ми склали графік. День, два, хто може чергує і зранку та ввечері гуляємо з ними та годуємо. Їсти готуємо всі разом: хтось кашу варить, хтось борщ», говорить волонтерка Оксана Вітковська.

У кожного пса своя історія. Ася вижила після вірусного захворювання – ентерит. Умка перехворіла на рахіт. Вівчарку Марту вилікували після поранення. Цих тварин колишня господарка прихистила  у себе вдома.  «Це Берета. Її викрали. Понад рік волонтери шукали тварину по всій області. Знайшли виснажену», - говорить волонтерка Оксана Вітковська.

Волонтери за свій рахунок хочуть вакцинувати трьох собак, потім провести стерилізацію. Двом іншим зробили це раніше.  «Всім собакам потрібні добрі руки і відповідальні господарі. Ясна річ, не для розведення. Собаки кімнатні, розумні, виховані», - розповідає волонтерка Маріанна Коробова.

Доки собакам не знайшли нових господарів, вони продовжують жити у квартирі померлої власниці.