Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Учасники «Мотопробігу Єдності - 2018» побували у Полтаві

Учасники «Мотопробігу Єдності - 2018» побували у Полтаві

Учасники «Мотопробігу Єдності - 2018» із майже годинним запізненням приїхали до Полтави. Колона із близько півсотні мотоциклів у супроводі поліції заїжджає на Соборний майдан. Супроводжували колону полтавські мотолюбителі. Зустрічали ми їх у Решетилівці. Зустріли їх разом із поліцією і приїхали ось у Полтаву. Далі вони будуть їхати на Дніпро і ми їх будемо проводити з Полтави, каже Роман Іванів, учасник мотопробігу. 

Із кримськотатарським стягом на мотоциклі - байкер зі Львова Олег Дударєв. Хотіли просто нагадати громадянам України, що Україна єдина. І хотіли наголосити на тому, що ми пам’ятаємо про Луганськ, про Донецьк, про Крим, говорить Олег Дударєв, учасник мотопробігу.

 Із собою, каже, взяв найнеобхідніше. Переодягнутися: сухе взуття та одяг. Тому що під дощем їдемо. Різні ситуації. Обов'язково намет, спальник. Невідомо, де нас ніч застане, розповів Олег Дударєв, учасник мотопробігу.

У Києві приєднався до колони Дмитро Ткаченко. Прапор цей з Ужгорода. Його мені передали по естафеті. Я планую з ним проїхати у Маріуполь. Потім повернутися у Запоріжжя, говорить Дмитро Ткаченко, учасник мотопробігу.

На цьому державному прапорі мотоциклісти з різних міст залишають написи. Зробили це і полтавські байкери. Клубний підпис, місто Полтава, за єдину Україну, мотопробіг.

Залишать цей стяг у Запоріжжі.

Прапор України буде підійматися з підписами усіх бажаючих мотоциклістів, представниками влади, якщо вони захочуть, говорить Микола Спиридонов, учасник мотопробігу.

 Із Полтави учасники «Мотопробігу Єдності - 2018» вирушили до Дніпра. Акція завершиться на острові Хортиця. Нагадаємо, «Мотопробіг єдності» проводять вдруге.