Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві зіткнулися інкасаторська та поліцейська машини

У Полтаві зіткнулися інкасаторська та поліцейська машини

Інкасаторська машина зіткнулася з поліцейською.  Аварія сталася у Полтаві на перехресті вулиць Маршала Бірюзова та Петра Юрченка близько 10-ї години ранку.Унаслідок зіткнення автівка інкасаторів перекинулася, а у поліцейської машини розбита передня частина. На місці працювали правоохоронці і медики. На швидкій обох водії відвезли до міської лікарні. Речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв розповів, правила дорожнього руху порушив водій інкасаторської машини.

«Транспортний засіб поліції рухався по вул.. Маршала Бірюзова, транспортний засіб, що є інкасаторською машиною виїжджав з прилеглої території. Зараз з’ясовується на який сигнал світлофора рухалися дані транспортні засоби, ще такої інформації немає.» -- розповів командир роти №3 Дмитро Ткаченко.

«В ході перегляду відеофіксації було встановлено, що по вулиці Маршала Бірюзова рухався потік транспортних засобів. А з вулиці Юрченка, порушуючи правила дорожнього руху, на заборонений сигнал, виїхав автомобіль інкасації, який створив аварійну ситуацію. Скоїв ДТП з автомобілем поліції, який в цей час також рухався в потоці по вулиці Маршала Бірюзова» - розповідає начальник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.