Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Аварія у Полтаві: водій інкасаторської машини врізався в патрульну автівку

Аварія у Полтаві: водій інкасаторської машини врізався в патрульну автівку

Аварія у Полтаві сталася ось тут на перехресті вулиць Маршала Бірюзова та Петра Юрченка. Патрульна та інкасаторська машини отримали механічні пошкодження. На місці події працювали патрульні. «Транспортний засіб поліції рухався вулицею Маршала Бірюзова. Транспортний засіб, що є інкасаторською машиною, виїжджав з прилеглої території», – розповідає  командир роти №3 Дмитро Ткаченко.

Лікарі швидкої надали першу домедичну допомогу водіям. Потім обох відвезли до першої міської клінічної лікарні. «Пацієнт першої автівки інкасаторів після рентгенологічного обстеження покинув лікарню, повторно не оглядався. Стан хворого не важкий - забій м’яких тканин. Постраждалий з другої автівки оглянутий після дообстеження неврологом, потреби в госпіталізації не має», – розповіла виконуюча обов’язки заступника головного лікаря Світлана Гринь.

Камера відеоспостереження зафіксувала, хто порушив правила дорожнього руху під час зіткнення. «В ході перегляду цієї відеофіксації було встановлено, що вулицею Маршала Бірюзова рухався потік транспортних засобів. А вулицею Юрченка, порушуючи правила дорожнього руху, на заборонений сигнал, виїхав автомобіль інкасації, який створив аварійну ситуацію, скоїв дорожньо-транспортну пригоду з автомобілем поліції, який у цей час також рухався в потоці вулицею Маршала Бірюзова», – розповідає начальник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

За словами Юрія Сулаєва водій, який спричинив аварію заплатить штраф, або втратить водійські права на рік.