Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Затримали пенсіонера, якого підозрюють у вбивстві

Затримали пенсіонера, якого підозрюють у вбивстві

В обласному центрі затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 35-річного працівника металобази, що у Супрунівці Полтавського району. Це фото із затримання підозрюваного. Ним виявився 70-річний житель Полтави. Під час затримання чоловік намагався втекти від правоохоронців, вистрибнувши із балкона будинку, де проживає. Через це травмував ногу, повідомив речник поліції Юрій Сулаєв.

 «Постріл був вчинений із саморобної зброї. Хто виготовляв і де він її взяв, наразі встановлює слідство.  Попередньо пояснює, що будучи на цьому підприємстві у нього виник конфлікт із працівником, який працює сторожем чи охоронцем. Виник конфлікт, який переріс у трагедію», - розповів речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

За словами прокурора місцевої прокуратури Євгена Коваля, 30 липня чоловік вистрелив у голову та груди директору пункту прийому металобрухту, що у Супрунівці. Пенсіонер приїхав на білому «Москвичі» і втік після скоєного.Це фото, які надали жителі області правоохоронцям. На них - затриманий у день скоєння злочину та його автомобіль.

фото: Полтавщина