Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Новини компанії

«Своя земля»: Суспільне запускає новий проект у Полтаві

«Своя земля»: Суспільне запускає новий проект у Полтаві

На телерадіоканалі Лтава 3 серпня стартує новий проект Суспільного — «Своя земля». Це програма про те, чого можна досягти, якщо об’єднатись із своїми сусідами та загалом громадами.

Ми радіємо можливості створити саме такий проект про взірцеві приклади об'єднання та активності людей для покращення власного "сьогодні". Це програма про те, що не варто чекати на зміни, зміни потрібно генерувати власноруч. Зйомки кожного епізоду надихають і дивують всю команду, яка працює над проектом, щоразу ми переконуємось, що люди, які мають мету, не мають перепонів”, — розповіла продюсерка Полтавської регіональної дирекції Ольга Журавльова

Над зйомками працюють 5 регіонів: Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Херсонська та Закарпатська філії НСТУ. Загалом планується відзняти 50 серій про історії успіхів та викликів людей, що об’єднались для спільної справи.

Виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Марія Фрей підкреслила, що цей проект є важливим і дуже очікуваним кроком у збільшенні власного контенту регіональних філій Суспільного.

“Для нас особливо важливо, що це перший регіональний грантовий проект, який пройшов усі етапи пітчингів: від захисту ідеї з генеральними продюсерами напрямів до персональних консультацій з усіма відповідними департаментами. Ми дуже сподіваємось, що цей тривалий процес допоміг нам якнайкраще підготувати програму для нашої аудиторії. Тому дуже чекаємо на відгуки і рекомендації глядачів”,сказала Марія Фрей.

Хронометраж кожної серії – 13 хвилин. Цей формат дозволить транслювати випуски “Своєї землі” і на телеканалах Суспільного, і на сторінках філій у соцмережах. Усі випуски виходитимуть щоп’ятниці о 18:45 в ефірі каналів Лтава, UA: ХАРКІВ, Кіровоград та Cкіфія та о 20:25 на телеканалі Тиса-1. Повтори програм транслюватимуться щосереди о 16:45 та щонеділі о 9:35.

Регіони було обрано за критеріями темпу децентралізаційних процесів та спроможності філій суспільного мовлення.

Проект «Своя земля» виробляється Суспільним за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Фінансову підтримку забезпечує Програма «U-LEAD з Європою» - програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку .

Це перший проект у якості керівника для Олександри Свердлової.

«У проекті співпрацює 5 регіональних мовників, мене надихає залученість продюсерів і продюсерок філій, які спільно з командами проектів вибрали цікаві і близькі глядачам теми. Коли переглядаю список тем з нетерпінням очікую побачити готові програми», — говорить Олександра, менеджерка суспільно-політичного мовлення.

Проект виробляється Суспільним за підтримки фонду GIZ. Регіони було обрано за критеріями темпу децентралізаційних процесів та спроможності філій суспільного мовлення.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.