Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Колишню спортивну школу «Авангард» ім. Шемякіна не можуть відремонтувати

Колишню спортивну школу «Авангард» ім. Шемякіна не можуть відремонтувати

Ось так виглядає приміщення, де займаються юні спортсмени. Тренер з греко-римської боротьби Антон Пушкар каже: спортивну школу потрібно ремонтувати. «Майже нічого не змінилося за всі ці роки, що я займався і працюю. Єдине - спонсори і батьки допомагають коштами і дещо ремонтують. Підтримуємо зал у більш-менш нормальному стані, щоб це було безпечно для дітей», – розповідає тренер з греко-римської боротьби Антон Пушкар.

Раніше будинок належав профспілкам, нині- Фонду держмайна України, пояснює директор спортивної школи Сергій Дорош. «Це була власність профспілок. Але держмайно виграло суди у профспілок, але не отримало свідоцтво про право користування. І тому діти з тренерами до нас перейшли, а приміщення не перейшло. І тому за державні кошти я не маю права його ремонтувати», розповідає директор спортивної школи ім. Бутовського Сергій Дорош.

Нині процес державної реєстрації  права власності на комплекс історичних споруд на Соборності, 37 триває. Про це йдеться у відповіді від керівника Фонду Дмитра Парфененка на звернення депутатів обласної ради. А будівля спортивної школи власника немає.