Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дитсадки у Нових Санжарах відкрили, як і обіцяли, 1 серпня

Дитсадки у Нових Санжарах відкрили, як і обіцяли, 1 серпня

Дитячі садки у Нових Санжарах запрацювали. Два дошкільних заклади селища закрили одинадцятого червня. Працівники пішли у відпустки, а потім у приміщеннях робили ремонт. Першого серпня садочки відкрили.

Світлана Левицька, завідуюча ДНЗ «Лелеченька»: У нас у дитячому садку сьогодні запрацювало три групи. Поки що дітей небагато, достатньо три групи. Частина вихователів перебувають у відпустці, то з понеділка будуть працювати всі групи. Із 130 всього-на-всього 16 дітей. Сподіваюся, з понеділка буде більше. Ремонт ми робили за 10 днів, тяжкувато було. Але справилися.

Марина Міценко, мама дошкільняти: Я сама, особисто, доньку збираюся вести завтра до дитячого садочка. Але спілкувалася із батьками, які були членами ініціативної групи. Вони підтвердили стосовно того, що групи працюють. Діалог між батьками і місцевою владою відбувся. Він відбувся з позитивним результатом.

Нагадаємо, дитсадки мали  закрити більше, ніж на два місяці – до сімнадцятого серпня. Таке рішення прийняла селищна рада. Оголошення про це розмістили у закладах. У червні близько дев’яноста батьків підписали звернення до селищної голови із проханням: відкрити заклади раніше. Заступник голови селищної ради Валентин Івашина пояснив: це потрібно, щоб вихователі відгуляли відпустки і в дитсадках зробили ремонт. Домовилися, що вони запрацюють із першого серпня.